Patiliyol - Telimat & İade

Teslimat & İade


PATİLİYOL.COM TESLİMAT VE İADE ŞARTNAMESİ

Hatalı sipariş verdiğiniz takdirde;

İade süresi 14 gündür. Kargo gönderimi müşteriye aittir. Ürün Faturası, İade Faturası ürün ile birlikte PATİLİ YOL EVCİL HAYVAN ÜRÜNLERİ LİMİTED ŞİRKETİ adresine gönderilmelidir.

    Teslimattan kaynaklanan problemler;

Kargo teslimat sırasında ürün kontrolü yapılıp fiziki hasar mevcut ise paket Kargo Firmasından teslim alınmamalıdır. Hasarlı kargolar için, ALICI ile KARGO FİRMASI arasında teslimat sırasında ‘Hasar Tespit Tutanağı’ tutulması esastır.  Kargo Firmasından ürün teslim alındıktan sonra fiziki hasarlı ürün iadesi işlemi yapılamamaktadır.

Paket kabul edilmemiş ve/veya tutanak tutulmuş ise, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda PATİLİ YOL EVCİL HAYVAN ÜRÜNLERİ LİMİTED ŞİRKETİ’ne bildirilmelidir. PATİLİ YOL EVCİL HAYVAN ÜRÜNLERİ LİMİTED ŞİRKETİ en kısa sürede yeni bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır.

     Üretim-Basım Hatası varsa;

Kargo gönderimi PATİLİ YOL EVCİL HAYVAN ÜRÜNLERİ LİMİTED ŞİRKETİ’ne aittir. Ürün Faturası, İade faturası PATİLİ YOL EVCİL HAYVAN ÜRÜNLERİ LİMİTED ŞİRKETİ adresine gönderilmelidir. İade ürün PATİLİ YOL EVCİL HAYVAN ÜRÜNLERİ LİMİTED ŞİRKETİ adresine ulaştığında, hatasız bir kopyası ile değiştirilecek veya 7 gün içerisinde ödeme iadesi gerçekleştirilecektir.


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR